Dzień: 19.03.2024 (wt.) |
Lekcja | Nauczyciel/wakat | Oddział | Przedmiot | Sala | Zastępca | Uwagi |
1, 08:05-08:50 | Daciów Aleksandra | 4A|IR | Informatyka | 35 | Uczniowie przychodzą później | |
1, 08:05-08:50 | Daciów Aleksandra | 4D|IR | Informatyka | 35 | Uczniowie przychodzą później | |
1, 08:05-08:50 | Daciów Aleksandra | 4E|IR | Informatyka | 35 | Uczniowie przychodzą później | |
1, 08:05-08:50 | Sobczak Monika | 4E|1AR | Język angielski | 43 | Uczniowie przychodzą później | |
2, 08:55-09:40 | Daciów Aleksandra | 4A|IR | Informatyka | 35 | Uczniowie przychodzą później | |
2, 08:55-09:40 | Daciów Aleksandra | 4D|IR | Informatyka | 35 | Uczniowie przychodzą później | |
2, 08:55-09:40 | Daciów Aleksandra | 4E|IR | Informatyka | 35 | Uczniowie przychodzą później | |
2, 08:55-09:40 | Paszkiewicz Stefan | 2E|1/2 | Wychowanie fizyczne | 41 | Bożek Grzegorz | |
2, 08:55-09:40 | Sobczak Monika | 4E|1AR | Język angielski | 43 | Uczniowie przychodzą później | |
3, 09:50-10:35 | Daciów Aleksandra | 1D|1/2 | Informatyka | 35 | Górski Hilary | |
3, 09:50-10:35 | Paszkiewicz Stefan | 3E|2/2 | Wychowanie fizyczne | 41 | Bożek Grzegorz | |
4, 10:55-11:40 | Daciów Aleksandra | 4E | Matematyka | 31 | Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela) | matura próbna |
4, 10:55-11:40 | Kaczmarek Konrad | 4C|2/2 | Wychowanie fizyczne | H2 | Łysikowski Piotr | |
4, 10:55-11:40 | Kowalski Sławomir | 4C|1/2 | Wychowanie fizyczne | H3 | Łysikowski Piotr | |
4, 10:55-11:40 | Paszkiewicz Stefan | 1D | Język angielski | 41 | Pałczyńska Małgorzata | |
4, 10:55-11:40 | Sobczak Monika | 2B|1PA | Język angielski | 62 | Laskowska-Przybył Elżbieta | |
4, 10:55-11:40 | Sobczak Monika | 2F|1PA | Język angielski | 62 | Laskowska-Przybył Elżbieta | |
5, 11:50-12:35 | Daciów Aleksandra | 4E | Matematyka | 31 | Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela) | matura próbna |
5, 11:50-12:35 | Kaczmarek Konrad | 2C|ZRZ | Wychowanie fizyczne | H2 | Łysikowski Piotr | |
5, 11:50-12:35 | Kaczmarek Konrad | 2D|ZRZ | Wychowanie fizyczne | H2 | Łysikowski Piotr | |
5, 11:50-12:35 | Paszkiewicz Stefan | 3E|1/2 | Fizyka | 41 | Górski Hilary | |
5, 11:50-12:35 | Sobczak Monika | 1D|1AR | Język angielski | 62 | Pałczyńska Małgorzata | |
6, 12:40-13:25 | Kaczmarek Konrad | 2C|ZRZ | Wychowanie fizyczne | H2 | Łysikowski Piotr | |
6, 12:40-13:25 | Kaczmarek Konrad | 2D|ZRZ | Wychowanie fizyczne | H2 | Łysikowski Piotr | |
6, 12:40-13:25 | Kowalski Sławomir | 2E|1/2 | Wychowanie fizyczne | H3 | Bożek Grzegorz | |
6, 12:40-13:25 | Paszkiewicz Stefan | 2E|2/2 | Chemia | 41 | Kałucka Agnieszka | |
6, 12:40-13:25 | Sobczak Monika | 1D|1AR | Język angielski | 62 | Pałczyńska Małgorzata | |
7, 13:35-14:20 | Daciów Aleksandra | 3F|1/2 | Informatyka | 35 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
7, 13:35-14:20 | Kowalski Sławomir | 2B|2/2 | Wychowanie fizyczne | H1 | Bożek Grzegorz | |
7, 13:35-14:20 | Sobczak Monika | 4C|1AR | Język angielski | 62 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
8, 14:25-15:10 | Daciów Aleksandra | 2D|2/2 | Informatyka | 35 | Górski Hilary | |
8, 14:25-15:10 | Kaczmarek Konrad | 1C|ZRZ | Wychowanie fizyczne | H2 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
8, 14:25-15:10 | Kowalski Sławomir | 1A|ZRZ | Wychowanie fizyczne | H3 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
8, 14:25-15:10 | Kowalski Sławomir | 1D|ZRZ | Wychowanie fizyczne | H3 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
8, 14:25-15:10 | Sobczak Monika | 4C|1AR | Język angielski | 62 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
9, 15:15-16:00 | Kaczmarek Konrad | 1C|ZRZ | Wychowanie fizyczne | H2 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
9, 15:15-16:00 | Kowalski Sławomir | 1A|ZRZ | Wychowanie fizyczne | H3 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
9, 15:15-16:00 | Kowalski Sławomir | 1D|ZRZ | Wychowanie fizyczne | H3 | Uczniowie zwolnieni do domu | |